2. Verfahren
Verfahren
Titel: MRI SISTEM Z RF KLETKO
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nabava MRI sistema z RF kletko, priprava projekta za izvedbo del (PZI), izvedba gradbeno obrtniških del (GOI) ter "all inclusive" vzdrževanje za obdobje 6 let po poteku garancijske dobe
Interne Kennung: 410-1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 555727