2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Gniezno i obiektów będących własnością Gminy Gniezno w okresie do 31 grudnia 2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z terenów nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe, a także inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu Gminy Gniezno w sektorze A i w sektorze B oraz innych budynków użyteczności publicznej i oświatowych w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. Ponadto udostępnienie pojemników na odpady komunalne zmieszane, pojemników na bioodpady i worków na odpady zbierane selektywnie (metale i tworzywa sztuczne, papier, szkło), a także dbałość o należyty stan sanitarny, porządkowy i techniczny pojemników i gniazd oraz odbiór odpadów zgromadzonych w sposób selektywny w Punktcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) należy do Wykonawcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art 138 ust 4 PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 .
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sektor A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz z terenów nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, a także inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położone na terenie Gminy Gniezno w sektorze A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art 441 Pzp : Wykonanie tożsamej usługi w okresie kolejnych 9 miesięcy (od 1.01.2028 - 30.09.2028)
Los: LOT-0002
Titel: Sektor B
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz z terenów nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, a także inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położone na terenie Gminy Gniezno w sektorze B
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art 441 Pzp: Wykonanie tożsamej usługi w okresie kolejnych 9 miesięcy (od 1.01.2028 - 30.09.2028)
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór odpadów PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK
Los: LOT-0004
Titel: Pozostałe obiekty Gminy Gniezno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z innych obiektów (nieruchomości niezamieszkałych) takich jak: budynek Urzędu Gminy, świetlice wiejskie, remizy OSP, „dzikie plaże” w okresie letnim, przystanki autobusowe i place zabaw.
Los: LOT-0005
Titel: Budynki oświatowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z innych obiektów (nieruchomości niezamieszkałych) takich jak: szkoły, przedszkola, żłobek, klub dziecięcy