See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare consumabile (cartușe toner, cartușe cerneala, cilindri, kit de curățare, kit de transfer, kit de mentenanță cuptoare, recipient toner rezidual) pentru aparatura de birotica (imprimante, copiatoare, faxuri și multifuncționale) din dotarea Agenției Naționale de Cadastru si Publicitate Imobiliară
Beschreibung: Furnizare consumabile (cartuse toner, cartuse cerneala, cilindri, kit de curatare, kit de transfer, kit de mentenanta cuptoare, recipient toner rezidual) pentru aparatura de birotica (imprimante, copiatoare, faxuri si multifunctionale) din dotarea Agentiei Nationale de Cadastru si Publicitate Imobiliara, organizată pe 2 loturi. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări: 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. ANCPI va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări, potrivit prevederilor alin. (1), art.161 din Legea nr. 98/2016, în a 11-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 16645/10.04.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Furnizare consumabile - cilindri, kit de curățare, kit de transfer, kit de mentenantă cuptoare, recipient toner rezidual pentru echipamentele din dotarea ANCPI
Beschreibung: Furnizare consumabile - cilindri, kit de curățare, kit de transfer, kit de mentenantă cuptoare, recipient toner rezidual pentru echipamentele din dotarea ANCPI Operatorii economici interesați să se înscrie cu ofertă de participare la procedura de atribuire organizată de ANCPI, trebuie să fie în măsură să furnizeze cantitatile de produse solicitate în acord cu instrucțiunile și condițiile tehnice cuprinse în Documentația de atribuire și să asigure întregul suport necesar pentru instalarea și punerea în funcțiune a produselor livrate, să asigure garanția și serviciile aferente în perioada de garanție în conformitate cu cerințele din Caietul de sarcini. Cantitatea minimă estimată a acordului cadru: 100 bucăți Cantitatea maximă estimată a acordului cadru: 338 bucăți Cantitatea minimă estimată a unui contract subsecvent: 10 bucăți Cantitatea maxima estimată a unui contract subsecvent: 31 bucăți Valoarea estimată minimă acord cadru: 82.219 lei, fără TVA, Valoarea estimată maximă acord cadru: 226.846 lei, fără TVA Valoarea estimată minima contract subsecvent: 5.390 lei, fără TVA, Valoarea estimată maximă contract subsecvent: 33.334 lei, fără TVA
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30124200 Fuser-Kits
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen
Los: LOT-0002
Titel: Furnizare consumabile - cartușe originale sau echivalente/compatibile 100% pentru echipamentele din dotarea ANCPI
Beschreibung: Furnizare consumabile - cartușe originale sau echivalente/compatibile 100% pentru echipamentele din dotarea ANCPI Operatorii economici interesați să se înscrie cu ofertă de participare la procedura de atribuire organizată de ANCPI, trebuie să fie în măsură să furnizeze cantitatile de produse solicitate în acord cu instrucțiunile și condițiile tehnice cuprinse în Documentația de atribuire și să asigure întregul suport necesar pentru instalarea și punerea în funcțiune a produselor livrate, să asigure garanția și serviciile aferente în perioada de garanție în conformitate cu cerințele din Caietul de sarcini. Cantitatea minimă estimată a acordului cadru: 352 bucăți Cantitatea maximă estimată a acordului cadru: 3193 bucăți Cantitatea minimă estimată a unui contract subsecvent: 29 bucăți Cantitatea maxima estimată a unui contract subsecvent: 704 bucăți Valoarea estimată minimă acord cadru: 257.751 lei, fără TVA, Valoarea estimată maximă acord cadru: 2.273.105 lei, fără TVA Valoarea estimată minima contract subsecvent: 21.818 lei, fără TVA, Valoarea estimată maximă contract subsecvent: 515.502 lei, fără TVA
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192113 Tonerkassetten