See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych
Beschreibung: Dostawa sprzętu jedno oraz wielorazowego użytku z podziałem na 37 pakietów. Szczegółowy zakres zamówienia zawarto w SWZ (dokumentach zamówienia), który znajduje się na stronie internetowej prowadzonego postępowania, pod adresem wskazanym w pkt. 5. 1. 11 ogłoszenia. Termin związania ofertą, zgodnie z SWZ - 12.09.2026r.
Vorherige Bekanntmachung: 414387-2026
Interne Kennung: SP/20-ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0031
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 31
Beschreibung: Pakiet 31 - sprzęt 1x użytku - system do krzyżowo-kolcowego mocowania pochwy
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 32
Beschreibung: Pakiet 32 - sprzęt 1x użytku - mankiety dla noworodków, elektrody EKG dla noworodków, czujniki typu Masimo
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 33
Beschreibung: Pakiet 33 - sprzęt 1x użytku - układy do resuscytacji z regulowanym dodatnim ciśnieniem końcowo-wydechowym
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 34
Beschreibung: Pakiet 34 - sprzęt 1x użytku - pojemniki histopatologiczne od 30 ml do 250 ml wypełnione 10% formaliną
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 35
Beschreibung: Pakiet 35 - sprzęt 1x użytku - pojemniki histopatologiczne od 500 ml do 5000 ml wypełnione 10% formaliną
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 36
Beschreibung: Pakiet 36 - sprzęt 1x użytku - elektrody neutralne dla dorosłych i dla dzieci, rękojeści elektrochirurgiczne sterylne do oddymiania, dreny do oddymiania, sprzęt wielorazowego użytku - klemy do zamykania naczyń, rękojeści elektrochirurgiczne do elektrod monopolarnych z trzpieniem, elektrody nożowe, instrumenty do zamykania naczyń, klemy do zamykania naczyń z jednoczesnym cięciem, monopolarny haczyk
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Dostawa sprzętu jedno i wielorazowego użytku, sprzętu ortopedycznego oraz materiałów diagnostycznych - Pakiet 37
Beschreibung: Pakiet 37 - sprzęt 1x użytku - uszczelki zewnętrzne i zawory sylikonowe do kaniul trokara
Interne Kennung: SP/20-ZP/26-Pakiet 37