2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1 do SWZ . 3. Przedmiot zamówienia być fabrycznie nowy, rok produkcji – nie wcześniej niż 2024 r., nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 479560-2025
Interne Kennung: OSP.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35125300 Sicherheitskameras, 34942000 Signalgeräte, 32236000 Funktelefone, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1 do SWZ.