2. Verfahren
Verfahren
Titel: Expertise implementatie datafundament
Beschreibung: Duo+ wenst ondersteuning bij het ontwerp, de opbouw en de inrichting van een gestructureerd datafundament dat hergebruik van data mogelijk maakt en flexibel genoeg is om toekomstige ontwikkelingen te ondersteunen. Dit fundament moet bijdragen aan een hogere leveringssnelheid van dataproducten. De opdrachtnemer treedt gedurende de looptijd van de overeenkomst op als adviseur en uitvoerder en ondersteunt Duo+ . Zie het aanbestedingsdocument voor alle overige informatie. Zie voor meer informatie hierover het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: DUO DM UH OA 202507 PRJ-2500146
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222000 Strategische Prüfung und Planung im Bereich Informationssysteme oder -technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48482000 Business-Intelligence-Softwarepaket, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Duo+ wenst ondersteuning bij het ontwerp, de opbouw en de inrichting van een gestructureerd datafundament dat hergebruik van data mogelijk maakt en flexibel genoeg is om toekomstige ontwikkelingen te ondersteunen. Dit fundament moet bijdragen aan een hogere leveringssnelheid van dataproducten. De opdrachtnemer treedt gedurende de looptijd van de overeenkomst op als adviseur en uitvoerder en ondersteunt Duo+ . Zie het aanbestedingsdocument voor alle overige informatie. Zie voor meer informatie het aanbestedingdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.