651468-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa urządzeń medycznych w ramach przedsięwzięcia „Dostępność Plus dla AOS”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń medycznych w ramach przedsięwzięcia „Dostępność Plus dla AOS”
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-261-76/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: FOTEL GINEKOLOGICZNY Z REGULOWANĄ WYSOKOŚCIĄ - 2 ZESTAWY
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: FOTEL GINEKOLOGICZNY Z REGULOWANĄ WYSOKOŚCIĄ - 2 ZESTAWY