651476-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktu leczniczego w ramach programu lekowego dotyczącego leczenia pacjentów z chorobą Pompego (ICD-10: E74.0), zawierającego alglukozydazę alfa, do stosowania w enzymatycznej terapii zastępczej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktu leczniczego w ramach programu lekowego dotyczącego leczenia pacjentów z chorobą Pompego (ICD-10: E74.0), zawierającego alglukozydazę alfa, do stosowania w enzymatycznej terapii zastępczej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącego leczenia pacjentów z chorobą Pompego (ICD10: E74.0), zawierającego alglukozydazę alfa, do stosowania w enzymatycznej terapii zastępczej obejmujących pozycje wskazane i szczegółowo opisane w załączniku nr 2 formularz asortymentowocenowy do SWZ, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w pakiecie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa w ramach programu lekowego Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącego leczenia pacjentów z chorobą Pompego (ICD10: E74.0), zawierającego alglukozydazę alfa, do stosowania w enzymatycznej terapii zastępczej obejmujących pozycje wskazane i szczegółowo opisane w załączniku nr 2 formularz asortymentowocenowy do SWZ, do Działu Farmacji Szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w pakiecie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
651476-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy