65149-2025 - Ergebnis
Polen – Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach: 15 01 06, 20 02 01, 20 03 01.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach: 15 01 06, 20 02 01, 20 03 01.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa „Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach: 15 01 06, 20 02 01, 20 03 01.” Przedmiot zamówienia podzielony został na poniższe zadania tzn. CZĘŚCI: ZADANIE I – usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 15 01 06. – zmieszane odpady opakowaniowe w ilości ok. 1 200 Mg. ZADANIE II - usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 20 02 01 – odpady ulegające biodegradacji w ilości ok. 1 250 Mg. ZADANIE III – usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 20 03 01 – zmieszane (niesegregowane) odpady komunalne w ilości ok. 8 000 Mg. 2. Miejscem odbioru odpadów jest stacja przeładunkowa działająca na terenie BESKID ŻYWIEC Sp. z o.o., 34-300 Żywiec, ul. Kabaty 2, POLSKA. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje także usługę transportu w /w odpadów do instalacji, którą dysponuje Wykonawca.
Vorherige Bekanntmachung629811-2024
Interne KennungZS-81/2024/DF/ZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm. - „PZP”) oraz aktów wykonawczych do PZP. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZADANIE I – usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 15 01 06.
BeschreibungZADANIE I – usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 15 01 06. 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i dalszego zagospodarowania odpadów o kodzie 15 01 06 – zmieszane odpady opakowaniowe w ilości ok. 1 200 Mg. Oferowany sposób zagospodarowania odpadu musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku (R3, R4, R5 lub R12) wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (t.j. DZ.U.2023 poz.1587 tj. z póżn. zm.). 2) Odpady pochodzą z selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Odpady objęte przedmiotem zamówienia nie posiadają właściwości powodujących, że mogą być odpadami niebezpiecznymi. Odpady przygotowane będą do odbioru luzem oraz w workach. Odpady pochodzą z selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe) z terenów nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych. 3) Miejscem odbioru odpadów jest stacja przeładunkowa działająca na terenie BESKID ŻYWIEC Sp. z o.o., 34-300 Żywiec, ul. Kabaty 2. 4) Przedmiot zamówienia obejmuje także usługę transportu w/w odpadów do instalacji, którą dysponuje Wykonawca.
Interne KennungCZĘŚĆ 1
Menge1 200 Tonnen
LosLOT-0002
TitelZADANIE III - usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 20 03 01
BeschreibungZADANIE III – usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 20 03 01 1)Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 20 03 01 – zmieszane (niesegregowane) odpady komunalne w ilości ok. 8 000 Mg. Oferowany sposób zagospodarowania odpadu musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku (R3, R4, R5 lub R12) wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (t.j. DZ.U.2023 poz.1587 tj. z póżn. zm.). 2) Miejscem odbioru odpadów jest stacja przeładunkowa działająca na terenie BESKID ŻYWIEC Sp. z o.o., 34-300 Żywiec, ul. Kabaty 2. 3) Przedmiot zamówienia obejmuje także usługę transportu w/w odpadów do instalacji, którą dysponuje Wykonawca.
Interne KennungCZĘŚĆ 3
Menge8 000 Tonnen