2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herstel inrichting zaaksysteem
Beschreibung: De gemeente Voerendaal maakt voor haar zaakgerichtwerken gebruik van het zaak-systeem van leverancier xxllnc. De opdracht betreft een eenmalige dienstverlening ter waarde van € 60.000,00 voor het technisch en functioneel herstellen van de hui-dige inrichting van het zaaksysteem, het opschonen van de rechtenstructuur en het corrigeren van onregelmatigheden in het archief. € 60.000,00
Interne Kennung: 643620
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 643620
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1