651549-2026 - Ergebnis
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu, zarządzanie Kontraktem oraz nadzór nad realizacją i rozliczaniem robót dla zadania pn.: „Budowa węzła przesiadkowego przy przystanku PKP Ponikwoda w Lublinie wraz z budową odcinka ul. Trześniowskiej i ulicy bez nazwy”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu, zarządzanie Kontraktem oraz nadzór nad realizacją i rozliczaniem robót dla zadania pn.: „Budowa węzła przesiadkowego przy przystanku PKP Ponikwoda w Lublinie wraz z budową odcinka ul. Trześniowskiej i ulicy bez nazwy”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu, zarządzanie Kontraktem oraz nadzór nad realizacją i rozliczaniem robót dla zadania pn.: „Budowa węzła przesiadkowego przy przystanku PKP Ponikwoda w Lublinie wraz z budową odcinka ul. Trześniowskiej i ulicy bez nazwy” 2. Zakres zadania, na którym będzie pełniona funkcja Inżyniera Kontraktu obejmuje roboty we wszystkich branżach objętych zakresem inwestycji, w szczególności branże: drogowa, konstrukcyjno-budowlana, sanitarna, telekomunikacyjna, elektroenergetyczna, kanał technologiczny, zieleń, geotechnika. 3. Inżynier Kontraktu w granicach posiadanego umocowania, wynikającego z treści umowy oraz przepisów ustawy Prawo Budowlane będzie przedstawicielem Zamawiającego w ramach umowy o roboty budowlane zawartej z Wykonawcą robót budowlanych oraz umowy nadzoru autorskiego zawartej z biurem projektowym. 4. Szczegółowy zakres zamówienia oraz wyszczególnienie robót i czynności nad którymi sprawowany będzie nadzór zawarty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 398639-2026
Interne Kennung: DZ-P.231.1.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu, zarządzanie Kontraktem oraz nadzór nad realizacją i rozliczaniem robót dla zadania pn.: „Budowa węzła przesiadkowego przy przystanku PKP Ponikwoda w Lublinie wraz z budową odcinka ul. Trześniowskiej i ulicy bez nazwy” 2. Zakres zadania, na którym będzie pełniona funkcja Inżyniera Kontraktu obejmuje roboty we wszystkich branżach objętych zakresem inwestycji, w szczególności branże: drogowa, konstrukcyjno-budowlana, sanitarna, telekomunikacyjna, elektroenergetyczna, kanał technologiczny, zieleń, geotechnika. 3. Inżynier Kontraktu w granicach posiadanego umocowania, wynikającego z treści umowy oraz przepisów ustawy Prawo Budowlane będzie przedstawicielem Zamawiającego w ramach umowy o roboty budowlane zawartej z Wykonawcą robót budowlanych oraz umowy nadzoru autorskiego zawartej z biurem projektowym. 4. Szczegółowy zakres zamówienia oraz wyszczególnienie robót i czynności nad którymi sprawowany będzie nadzór zawarty jest w Opisie Przedmiotu Zamówienia załączniku nr 1 do SWZ. 5. Dokumentacja projektowa oraz Specyfikacje Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych dotyczące robót budowlanych, nad którymi Wykonawca przedmiotowego zamówienia będzie sprawował nadzór stanowią element opisu przedmiotu zamówienia. Dostęp do wspomnianej dokumentacji można uzyskać pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1189325