651590-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen des Druckgewerbes – Urządzenia drukujące i graficzne - dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych drukujących
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Urządzenia drukujące i graficzne - dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych drukujących
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest usługa dzierżawy urządzeń drukujących wraz z systemem druku podążającego oraz kompleksowy serwis oferowanych w ramach dzierżawy zasobów sprzętowych i oprogramowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, określają: 2.1 opis przedmiotu zamówienia zwany dalej „OPZ”, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ; 2.2 wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 79810000 Druckereidienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest usługa dzierżawy urządzeń drukujących wraz z systemem druku podążającego oraz kompleksowy serwis oferowanych w ramach dzierżawy zasobów sprzętowych i oprogramowania. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz sposób i wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, określają: 2.1 opis przedmiotu zamówienia zwany dalej „OPZ”, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, 2.2 wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.4.Termin realizacji zamówienia podstawowego wynosi 24 miesiące od dnia zawarcia Umowy albo do wyczerpania kwoty przeznaczonej na jego realizację, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej.W przypadku skorzystania z prawa opcji termin realizacji Umowy może ulec wydłużeniu maksymalnie o okres 24 miesięcy.Łączny maksymalny okres realizacji Umowy, obejmujący zamówienie podstawowe oraz realizację w ramach prawa opcji, nie przekroczy 48 miesięcy od dnia zawarcia Umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. 2. Rodzaj, maksymalna wartość opcji, okoliczności skorzystania z prawa opcji, sposób jego uruchomienia zostały określone w § 1 ust. 4-13 wzoru umowy, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ.
651590-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79820000 Services related to printing
Additional classification (cpv): 72268000 Software supply services, 79810000 Printing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: