2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 3. Miejscem odbioru/załadunku odpadów na pojazdy Wykonawcy jest: 1) Centrum Ekologicznego Barycz przy ul. Krzemienieckiej 40, 30 – 694 Kraków, 2) Zakładu Odpadów Wielkogabarytowych ul. Nowohucka 1, 31-580 Kraków, 3) Centrum Recyklingu Odpadów Komunalnych w Krakowie ul. Igołomska 17 A, 31 – 983 Kraków. 3. Podział przedmiotu zamówienia na części: Działając na podstawie art. 91 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, iż podjął decyzję o niedokonywaniu podziału niniejszego zamówienia publicznego na części (częściowe pakiety/zadania). Rezygnacja z podziału zamówienia podyktowana jest obiektywnymi czynnikami o charakterze ekonomicznym, finansowym oraz organizacyjnym. Szczegółowe informacje zawarto w rozdziale III pkt 3 SWZ. Szczegółowe informacje zawarto w rozdziale III pkt 3 SWZ. 4. Kluczowe zadania: Zamawiający nie dopuszcza powierzenia kluczowych części zamówienia podwykonawcom, o których mowa w art. 121 pkt. 1 ustawy Pzp. Przez kluczowe części zamówienia Zamawiający rozumie cały zakres przedmiotu zamówienia za wyjątkiem zagospodarowania odpadów stanowiących przedmiot zamówienia w instalacji oraz usługi załadunku odpadów na pojazdy Wykonawcy. 5. Zatrudnienie na podstawie stosunku pracy, o którym mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp: Zamawiający żąda, aby Wykonawca lub podwykonawca zatrudniał na podstawie stosunku pracy wszystkie osoby kierujące pojazdami, którymi Wykonawca będzie realizował przedmiotową usługę. Zamawiający w okresie realizacji przedmiotu zamówienia będzie weryfikował zatrudnienie przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy na zasadach określonych w projekcie umowy stanowiący zał. nr 2 do SWZ. 6. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 12 miesięcy od daty podpisania umowy – z zastrzeżeniem postanowień § 8 ust. 3 pkt. 1 zał. nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: FZ/EG/20/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ. 3. Miejscem odbioru/załadunku odpadów na pojazdy Wykonawcy jest: 1) Centrum Ekologicznego Barycz przy ul. Krzemienieckiej 40, 30 – 694 Kraków, 2) Zakładu Odpadów Wielkogabarytowych ul. Nowohucka 1, 31-580 Kraków, 3) Centrum Recyklingu Odpadów Komunalnych w Krakowie ul. Igołomska 17 A, 31 – 983 Kraków. 3. Podział przedmiotu zamówienia na części: Działając na podstawie art. 91 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, iż podjął decyzję o niedokonywaniu podziału niniejszego zamówienia publicznego na części (częściowe pakiety/zadania). Rezygnacja z podziału zamówienia podyktowana jest obiektywnymi czynnikami o charakterze ekonomicznym, finansowym oraz organizacyjnym. 4. Kluczowe zadania: Zamawiający nie dopuszcza powierzenia kluczowych części zamówienia podwykonawcom, o których mowa w art. 121 pkt. 1 ustawy Pzp. Przez kluczowe części zamówienia Zamawiający rozumie cały zakres przedmiotu zamówienia za wyjątkiem zagospodarowania odpadów stanowiących przedmiot zamówienia w instalacji oraz usługi załadunku odpadów na pojazdy Wykonawcy. 5. Zatrudnienie na podstawie stosunku pracy, o którym mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp: Zamawiający żąda, aby Wykonawca lub podwykonawca zatrudniał na podstawie stosunku pracy wszystkie osoby kierujące pojazdami, którymi Wykonawca będzie realizował przedmiotową usługę. Zamawiający w okresie realizacji przedmiotu zamówienia będzie weryfikował zatrudnienie przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy na zasadach określonych w projekcie umowy stanowiący zał. nr 2 do SWZ. 6. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 12 miesięcy od daty podpisania umowy – z zastrzeżeniem postanowień § 8 ust. 3 pkt. 1 zał. nr 2 do SWZ.
651600-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: FZ/EG/20/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001