651602-2026 - Ergebnis
Slowakei – Verschiedene Ersatzteile – Priame rokovacie konanie: Nákup originálnych náhradných dielov značky BMW a servis vozidiel BMW, Prevádzky: Košice a Prešov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Priame rokovacie konanie: Nákup originálnych náhradných dielov značky BMW a servis vozidiel BMW, Prevádzky: Košice a Prešov
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup tovaru - originálnych náhradných dielov značky BMW a poskytovanie služby - autorizovaný servis vozidiel BMW na obdobie 24 mesiacov, od jedného úspešného uchádzača. Tovar sa bude dodávať a služby sa budú plniť na základe čiastkových objednávok v zmysle rámcovej dohody.
Interne Kennung: AOAS-2-65/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34913000 Verschiedene Ersatzteile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Priame rokovacie konanie:Nákup originálnych náhradných dielov značky BMW a servis vozidiel BMW, Prevádzky: Košice a Prešov
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup originálnych náhradných dielov značky BMW a servis vozidiel BMW v zmysle importérskeho cenníka.