See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni, w zakresie pielęgnacji drzew i krzewów, na terenach administrowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. z podziałem na Zadania
Beschreibung: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni, w zakresie pielęgnacji drzew i krzewów, na terenach administrowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. z podziałem na Zadania Zadanie 1: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Czajka. Zadanie 2: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Pruszków. Zadanie 3: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Sieci Kanalizacyjnej. Zadanie 4: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Południe.
Vorherige Bekanntmachung: 300758-2025
Interne Kennung: 00590/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Czajka (ZCZ)
Beschreibung: Wykonanie usługi kompleksowej pielęgnacji zieleni w tym: przycinanie i pielęgnacja drzew i krzewów.
Interne Kennung: 00590/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2025 zad.1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Pruszków
Interne Kennung: 00590/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2025 zad.2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Sieci Kanalizacyjnej
Interne Kennung: 00590/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2025 zad.3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Wykonanie usługi pielęgnacji zieleni na terenach administrowanych przez Zakład Południe
Interne Kennung: 00590/WS/PW/PZP-DRZ-WRO/U/2025 zad.4