See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Datu pārraides pieslēguma nodrošināšana starp Rīgas Satiksmes adresēm (L2 savienojumi) un esošā datu pārraides pieslēguma nodrošināšana apakšstacijās (telemehānikas sistēmas vajadzībām)
Beschreibung: Datu pārraides pieslēguma nodrošināšana starp Rīgas Satiksmes adresēm (L2 savienojumi) un esošā datu pārraides pieslēguma nodrošināšana apakšstacijās (telemehānikas sistēmas vajadzībām)
Interne Kennung: RS 2026/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. daļa. Datu pārraides pieslēgumu caur pazemi starp Rīgas Satiksmes adresēm (L2 savienojumi) nodrošināšana
Los: LOT-0002
Titel: 2. daļa. Esošo datu pārraides pieslēgumu apakšstacijās (telemehānikas sistēmas vajadzībām) nodrošināšana