651646-2026 - Ergebnis
Rumänien – Betriebliche Gesundheitsfürsorge – Acord-cadru - achiziție servicii de medicina muncii pentru personalul M.A.I. din aria de competență teritorială a C.M.D.T.A. Ploiești, pe loturi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru - achiziție servicii de medicina muncii pentru personalul M.A.I. din aria de competență teritorială a C.M.D.T.A. Ploiești, pe loturi
Beschreibung: Acord cadru, pe loturi, pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate CMDTA Ploiești și centrelor medicale județene din subordine, situate în municipiile reședință de județ ale județelor: Bacău, Botoșani, Brăila, Brașov, Buzău, Covasna, Galați, Harghita, Iași, Neamț, Suceava, Vrancea și Vaslui.
Interne Kennung: 10922466_2025_PAAPD1566560
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Bacău
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Bacău, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.1 și 2.1. la acesta.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Brașov
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Brașov, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.2 și 2.2. la acesta.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Brăila
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Brăila, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.3. și 2.3. la acesta.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Botoșani
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Botoșani, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.4 și 2.4. la acesta.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Buzău
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Buzău, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.5. și 2.5. la acesta.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Covasna
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Covasna, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.6 și 2.6. la acesta.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Galați
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Galați, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.7. și 2.7. la acesta.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Harghita
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Harghita, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.8 și 2.8. la acesta.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Iași
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Iași, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.9. și 2.9. la acesta.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Neamț
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Neamț, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.10 și 2.10. la acesta.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Suceava
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Suceava, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.11. și 2.11. la acesta.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Vaslui
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Vaslui, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.12 și 2.12. la acesta.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.J. Vrancea
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate Centrului Medical Județean Vrancea, în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.13. și 2.13. la acesta.
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Servicii de medicina muncii pentru personalul din unitățile M.A.I. arondate C.M.D.T.A. PLOIEȘTI (sediul central)
Beschreibung: Acord cadru pentru prestarea de servicii medicale (clinice și paraclinice de laborator) pe o durată de 48 luni, în vederea efectuării controlului medical periodic pentru angajații care își desfășoară activitatea în unități M.A.I. arondate C.M.D.T.A. PLOIEȘTI (sediul central), în conformitate cu prevederile Caietului de sarcini nr. 1.477.886/28.07.2025 și cele ale anexelor cu nr. 1.14 și 2.14. la acesta.
Interne Kennung: 14