651649-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – 43/PN/2026 odbiór i zagospodarowanie frakcji energetycznejo kodzie 19 12 12
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 43/PN/2026 odbiór i zagospodarowanie frakcji energetycznejo kodzie 19 12 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie przez Wykonawcę, odpadów w postaci frakcji o kodzie 19 12 12 luzem powstałej w wyniku sortowania zmieszanych odpadów komunalnych oraz zmieszanych odpadów opakowaniowych w sortowni Zamawiającego lub, w przypadku jej przestoju, w procesie uproszczonym polegającym na przesiewaniu zmieszanych odpadów komunalnych na sicie mobilnym i poddania ich termicznemu przekształceniu w procesie odzysku R1, który może być poprzedzony przygotowaniem do tego odzysku lub unieszkodliwianiem zgodnie z posiadanymi decyzjami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 – odpady w postaci frakcji energetycznej o kodzie 19 12 12 w ilości w zakresie podstawowym 3.000 Mg, w zakresie prawa opcji 3.000 Mg
Optionen:
Beschreibung der Optionen: w zakresie prawa opcji 3.000 Mg
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 – odpady w postaci frakcji energetycznej o kodzie 19 12 12 w ilości w zakresie podstawowym 3.000 Mg, w zakresie prawa opcji 3.000 Mg