651669-2025 - Ergebnis
Polen – Abschleppwagen – Zakup średniego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem o napędzie 4x4.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup średniego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem o napędzie 4x4.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem o napędzie 4x4
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144220 Abschleppwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚredni samochód ratownictwa technicznego z żurawiem o napędzie 4x4.
BeschreibungZakup średniego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem o napędzie 4x4.
Interne KennungMT.2370.3.2025