65167-2024 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Onderwijsgroep Tilburg - Wandelboslaan 1 Tilburg
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderwijsgroep Tilburg - Wandelboslaan 1 Tilburg
Beschreibung: • Eén geschikte partij contracteren die samen met het door die partij ingerichte integrale ontwerpteam, het ontwerp voor de verbouw van een gemeentelijk monument (ca. 8000 m2 BVO) aan de Wandelboslaan 1 te Tilburg inclusief nieuwbouw (ca. 6000 m2 BVO) uitwerkt tot en met een Voorlopig Ontwerp (VO). Daarna zal het ontwerpteam in bouwteam met gelijke verantwoordelijkheid het ontwerp verder uitwerken vanaf Definitief Ontwerp (DO) om de aannemer zo vroeg mogelijk in het ontwerpproces te betrekken. Verbouw ca. 8000 m2 BVO en nieuwbouw ca. 6000m2.
Interne Kennung: 167 Onderwijsgroep Tilburg Wandelboslaan
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Selecteren ontwerpend adviseur
Beschreibung: Eén geschikte partij contracteren die samen met het door die partij ingerichte integrale ontwerpteam, het ontwerp voor de verbouw van een gemeentelijk monument (ca. 8000 m2 BVO) aan de Wandelboslaan 1 te Tilburg inclusief nieuwbouw (ca. 6000 m2 BVO) uitwerkt tot en met een Voorlopig Ontwerp (VO). Daarna zal het ontwerpteam in bouwteam met gelijke verantwoordelijkheid het ontwerp verder uitwerken vanaf Definitief Ontwerp (DO) om de aannemer zo vroeg mogelijk in het ontwerpproces te betrekken. De omvang is groot ca. 8000m2 verbouw van een gemeentelijk monument en ca. 6000 m2 nieuwbouw.
Interne Kennung: 1