65169-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik – Beheer en onderhoud werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties - Stedelijk Museum Amsterdam
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties - Stedelijk Museum Amsterdam
Beschreibung: Stedelijk Museum Amsterdam wenst een opdrachtnemer te contracteren die het beheer en onderhoud van de werktuigbouwkundige en elektronische installaties (E en W-installaties) van zowel het museum als het depot gedurende de contractperiode zal uitvoeren. €6.000.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315000 Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Museum en depot
Beschreibung: Omvat de locaties museum (oudbouw en nieuwbouw) en het depot. N.t.b.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar. De verwachte ingangsdatum van de Overeenkomst is 1 februari 2025 en eindigt van rechtswege op 31 januari 2029, zonder verlenging. De Opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de Overeenkomst onder dezelfde condities drie (3) keer te verlengen met telkens twee (2) jaar. De totale looptijd kan derhalve tien (10) jaar bevatten en eindigt op 31 januari 2035.