2. Verfahren
Verfahren
Titel: studieopdracht voor het bouwen van een nieuwe kinderopvang met buitenaanleg
Beschreibung: De opdracht omvat de volledige studieopdracht, het leiden van de werken en medewerking bij de voorlopige en definitieve oplevering voor het bouwen van een nieuwe kinderopvang met buitenaanleg. Ontwerp voor het gehele park met parking, opmaak gedetailleerde raming, opmaak aanvraag omgevingsvergunning, aanleveren van alle gegevens die nodig zijn voor opmaak en vervollediging dossier VIPA, uitvoering en implementatie van technische studies (stabiliteit en technieken, EPB), opmaak opmetingsplan met nodige opmetingen, sloopopvolgingsplan en standaard technisch verslag, en veiligheidscoördinatie maken deel uit van de opdracht en zijn inbegrepen in het ereloon.
Interne Kennung: PPP03G-3321/6038/O-098-2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: O-098-2026_1