651695-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – „Zakup i sukcesywna dostawa leków"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup i sukcesywna dostawa leków"
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa leków dla Zespołu Szpitali Miejskich ul. Strzelców Bytomskich 11 w Chorzowie w ilości i opisie określonych w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (dalej w treści SAC) stanowiącej załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje 67 Pakietów, których nazwy zostały określone i opisane w załączniku nr 2- SAC.
Interne Kennung: ZSM/ZP/31/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1- Antybiotyki przeciwgrzybicze
Beschreibung: Pakiet 1- Antybiotyki przeciwgrzybicze (2 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 ust. 1 UPZP przewiduje zmianę umowy poprzez zastrzeżenie możliwości zastosowania prawa opcji do zmniejszenia ilości asortymentu stanowiącego przedmiot zamówienia ujętego w SAC stanowiącej załącznik nr 2 do umowy. W związku z powyższym, Zamawiający zastrzega, iż: - Maksymalny poziom zamówienia – wynosi 100% wartości danego pakietu stanowiącego przedmiot umowy ujęty w SAC, który może ale nie musi zostać zrealizowany w okresie realizacji umowy. - Minimalny poziom zamówienia – wynosi 50% wartości danego pakietu stanowiącego przedmiot umowy ujęty w SAC, który zostanie zrealizowany w okresie realizacji umowy. - Pozostałe 50% wartości danego pakietu stanowiącego przedmiot umowy ujęty w załączniku nr 2 do umowy, którego realizacja jest uzależniona od potrzeb Zamawiającego związanych z wykonywanymi badaniami na rzecz hospitalizowanych pacjentów, z którego Zamawiający może, ale nie musi skorzystać w okresie realizacji umowy. Stosowanie „prawa opcji” opisanego powyżej celem realizacji bieżących dostaw nie wymaga aneksu do umowy. W trakcie obowiązywania umowy Zamawiający może skorzystać z prawa wynikającego z przepisu art. 455 ust. 1 pkt. 1) UPZP i właściwych postanowień umowy obejmującego dopuszczalność zwiększenia do 30% wartości przedmiotu zamówienia obejmującego pozycje zawarte w specyfikacji asortymentowo-cenowej (dalej w treści: SAC) - po cenach jednostkowych wskazanych w SAC z zastrzeżeniem opisanym w § 6 Projektowanych postanowień umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2- Antybiotyki
Beschreibung: Pakiet 2- Antybiotyki (18 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3- Antybiotyki 2
Beschreibung: Pakiet 3- Antybiotyki 2 (48 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4- Leki 1
Beschreibung: Pakiet 4- Leki 1 (12 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5- Leki 2
Beschreibung: Pakiet 5- Leki 2 (8 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6- Leki 3
Beschreibung: Pakiet 6- Leki 3 (46 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7- Leki złożone
Beschreibung: Pakiet 7- Leki złożone (69 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8- Leki 4
Beschreibung: Pakiet 8- Leki 4 (46 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9- Leki 5
Beschreibung: Pakiet 9- Leki 5 (53 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10- Leki 6
Beschreibung: Pakiet 10- Leki 6 (20 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11- Leki neurologiczne
Beschreibung: Pakiet 11- Leki neurologiczne (83 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12- Leki 7
Beschreibung: Pakiet 12- Leki 7 (29 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13- Leki 8
Beschreibung: Pakiet 13- Leki 8 (37 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14- Leki 9
Beschreibung: Pakiet 14- Leki 9 (27 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15- Leki krążeniowe
Beschreibung: Pakiet 15- Leki krążeniowe (33 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16- Leki i Substancje recepturowe
Beschreibung: Pakiet 16- Leki i Substancje recepturowe (45 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17- Narkotyki i psychotropy
Beschreibung: Pakiet 17- Narkotyki i psychotropy (46 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18- Płyny
Beschreibung: Pakiet 18- Płyny (43 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19- Leki różne
Beschreibung: Pakiet 19- Leki różne (15 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20- Leki różne 2
Beschreibung: Pakiet 20- Leki różne 2 (157 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21- Leki różne 3
Beschreibung: Pakiet 21- Leki różne 3 (68 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22- Leki 10
Beschreibung: Pakiet 22- Leki 10 (30 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23- Leki zwiotczające
Beschreibung: Pakiet 23- Leki zwiotczające (2 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24- Wziewy
Beschreibung: Pakiet 24- Wziewy (3 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25- Leki 11
Beschreibung: Pakiet 25- Leki 11 (40 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26- Leki 12
Beschreibung: Pakiet 26- Leki 12 (18 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27- Leki anestezjologiczne
Beschreibung: Pakiet 27- Leki anestezjologiczne (17 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28- Leki różne 4
Beschreibung: Pakiet 28- Leki różne 4 (9 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29- Leki różne 5
Beschreibung: Pakiet 29- Leki różne 5 (18 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30- Leki 13
Beschreibung: Pakiet 30- Leki 13 (35 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31- Leki złożone 2
Beschreibung: Pakiet 31- Leki złożone 2 (20 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32- Leki 14
Beschreibung: Pakiet 32- Leki 14 (28 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33- Leki 15
Beschreibung: Pakiet 33- Leki 15 (12 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34- Leki różne 6
Beschreibung: Pakiet 34- Leki różne 6 (55 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35- Leki różne 7
Beschreibung: Pakiet 35- Leki różne 7 (16 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36- Gazy anestetyczne 1
Beschreibung: Pakiet 36 - Gazy anestetyczne 1 (1 pozycja asortymentowa)
Interne Kennung: PAKIET 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37- Leki 16
Beschreibung: Pakiet 37- Leki 16 (3 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38- Antidota
Beschreibung: Pakiet 38- Antidota (1 pozycja asortymentowa)
Interne Kennung: PAKIET 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39- Cytostatyki 1
Beschreibung: Pakiet 39- Cytostatyki 1 (18 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40- Cytostatyki 2
Beschreibung: Pakiet 40- Cytostatyki 2 (6 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41- Onkologia
Beschreibung: Pakiet 41- Onkologia (1 pozycja asortymentowa)
Interne Kennung: PAKIET 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42- Cytostatyki 3
Beschreibung: Pakiet 42- Cytostatyki 3 (53 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43- Immunoglobuliny poza programem
Beschreibung: Pakiet 43- Immunoglobuliny poza programem (1 pozycja asortymentowa)
Interne Kennung: PAKIET 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44- IMMUNOGLOBULINA 2
Beschreibung: Pakiet 44- IMMUNOGLOBULINA 2 (2 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45- Albuminy i Immunoglobuliny
Beschreibung: Pakiet 45- Albuminy i Immunoglobuliny (6 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46- Szczepionki
Beschreibung: Pakiet 46- Szczepionki (2 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47-Immunoglobuliny 3
Beschreibung: Pakiet 47-Immunoglobuliny 3 (1 pozycja asortymentowa)
Interne Kennung: PAKIET 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48- Żywienie enteralne
Beschreibung: Pakiet 48- Żywienie enteralne (76 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49- Płyny infuzyjne, żywienie do- i pozajelitowe
Beschreibung: Pakiet 49- Płyny infuzyjne, żywienie do- i pozajelitowe (95 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50- Płyny infuzyjne żywienie dojelitowe i pozajelitowe
Beschreibung: Pakiet 50- Płyny infuzyjne żywienie dojelitowe i pozajelitowe (73 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51- Leki różne 8
Beschreibung: Pakiet 51- Leki różne 8 (25 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52- Żywienie enteralne 2
Beschreibung: Pakiet 52- Żywienie enteralne 2 (12 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53- Leki różne 9
Beschreibung: Pakiet 53- Leki różne 9 (12 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54- Cytostatyki 4
Beschreibung: Pakiet 54- Cytostatyki 4 (4 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55- Środki kontrastowe 1
Beschreibung: Pakiet 55- Środki kontrastowe 1(6 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56- Środki kontrastowe 2
Beschreibung: Pakiet 56- Środki kontrastowe 2 (3 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 57- Środki kontrastowe 3
Beschreibung: Pakiet 57- Środki kontrastowe 3 (7 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 58- Środki kontrastowe 4
Beschreibung: Pakiet 58- Środki kontrastowe 4 (2 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 59- Środki kontrastowe 5
Beschreibung: Pakiet 59- Środki kontrastowe 5 (3 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60- Hemofiltracja
Beschreibung: Pakiet 60- Hemofiltracja (13 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 61- Leki 17
Beschreibung: Pakiet 61- Leki 17 (4 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62- Leki 18
Beschreibung: Pakiet 62- Leki 18 (7 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63- Leki różne 10
Beschreibung: Pakiet 63- Leki różne 10 (74 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64- Gazy anestetyczne 2
Beschreibung: Pakiet 64- Gazy anestetyczne 2 (1 pozycja asortymentowa)
Interne Kennung: PAKIET 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65- Czynniki krzepnięcia 1
Beschreibung: Pakiet 65- Czynniki krzepnięcia 1 (2 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 66- Czynniki krzepnięcia 2
Beschreibung: Pakiet 66- Czynniki krzepnięcia 2 (3 pozycje asortymentowe)
Interne Kennung: PAKIET 66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 67- Leki zbiorcze
Beschreibung: Pakiet 67- Leki zbiorcze (90 pozycji asortymentowych)
Interne Kennung: PAKIET 67