651716-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge – Zakup i dostawa 2 szt. fabrycznie nowych wyprodukowanych w 2026r. samochodów ciężarowych ze skrzynią ładunkową od autoryzowanego dealera
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa 2 szt. fabrycznie nowych wyprodukowanych w 2026r. samochodów ciężarowych ze skrzynią ładunkową od autoryzowanego dealera
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2 szt. fabrycznie nowych wyprodukowanych w 2026r. samochodów ciężarowych ze skrzynią ładunkową od autoryzowanego dealera. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w rozdz. III SWZ.
Interne Kennung: NO-223/XIV/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 Stück