Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50531200 Wartung von Gasverbrauchseinrichtungen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Košický kraj (SK042)
Land: Slowakei
Zusätzliche Informationen: Slovenská republika, Košický kraj, závod obstarávateľa v Košiciach na adrese Teplárenská 3, 042 92 Košice
651740-2026 - Competition
Slovakia – Repair and maintenance services of machinery – Servis štyroch kogeneračných jednotiek (KGJ) po dosiahnutí 45 000 motohodín v MHTH závod Košice
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Servis štyroch kogeneračných jednotiek (KGJ) po dosiahnutí 45 000 motohodín v MHTH závod Košice
Description: Predmetom zákazky je vykonanie servisu po dosiahnutí 45 000 motohodín na motoroch obstarávateľa v závode Košice - kogeneračných zdrojov KGJ 1, 2, 3 a 4 označených ako: a) KGJ 1, typ B35: 40V20AG2, výrobca ROLLS-ROYCE BERGEN ENGINES AS, výr. číslo 17329, b) KGJ 2, typ B35: 40V20AG2, výrobca ROLLS-ROYCE BERGEN ENGINES AS, výr. číslo 17330, c) KGJ 3, typ B35: 40V20AG2, výrobca ROLLS-ROYCE BERGEN ENGINES AS, výr. číslo 17331, d) KGJ 4, typ B35: 40V20AG2, výrobca ROLLS-ROYCE BERGEN ENGINES AS, výr. číslo 17332.
Internal identifier: VS 55
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50530000 Repair and maintenance services of machinery
Additional classification (cpv): 50531200 Gas appliance maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001