2. Verfahren
Verfahren
Titel: 18F - märgistatud radiofarmatseutikumide ostmine PET diagnostikaks
Beschreibung: 18F - märgistatud radiofarmatseutikumide dooside ostmine vastavalt RHAD lisas I Tehniline kirjeldus kirjeldatule / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314607-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696400 Isotopische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Radioaktiivse flooriga (18F) märgistatud radiofarmatseutikum fluorodeoksüglükoos ehk 18F-FDG (V09IX04)
Interne Kennung: 314607-0001
Los: LOT-0002
Titel: Radioaktiivse flooriga (18F) märgistatud radiofarmatseutikum prostataspetsiifilise membraaniantigeeni siht-märkaine ehk 18F- piflufolastaat eesnäärmevähi PET-diagnostikaks (V09IX84)
Interne Kennung: 314607-0002
Los: LOT-0003
Titel: Radioaktiivse flooriga (18F) märgistatud radiofarmatseutikum fluorometüülkoliin ehk 18F-FCH (V09IX07)
Interne Kennung: 314607-0003