See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup perkutanih aortnih zaklopk
Beschreibung: Nakup perkutanih aortnih zaklopk za naročnika Univerzitetni klinični center LJubljana in Univerzitetni klinični center Maribor
Interne Kennung: JN-1292/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SKLOP 1: ZAKLOPKA AORTNA PERKUTANA EVOLUTE EVFXPLUS
Beschreibung: Nakup aortnih perkuhanih zaklopk Evolute EVFXPlus
Interne Kennung: 555490
Los: LOT-0002
Titel: SKLOP 2: ZAKLOPKA AORTNA PERKUTANA SAPIEN 3 ULTRA RESILIA
Beschreibung: Nakup aortnih perkutanih zaklopk Sapien 3 Ultra Resilia
Interne Kennung: 555491
Los: LOT-0003
Titel: SKLOP 3: ZAKLOPKA AORTNA PERKUTANA MYVAL OCTAPRO+
Beschreibung: Nakup aortnih perkutanih zaklopt Myval OctaPro+
Interne Kennung: 555492
Los: LOT-0004
Titel: SKLOP 4: ZAKLOPKA AORTNA PERKUTANA ALLEGRA
Beschreibung: Nakupa aortnih perkutanih zaklopk Allegra
Interne Kennung: 555493
Los: LOT-0005
Titel: SKLOP 5: ZAKLOPKA AORTNA BIOLOŠKA PERKUTANA NAVITOR VISION
Beschreibung: Nakup aortnih bioloških perkutanih zaklopk Navitor Vision
Interne Kennung: 555494