See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van dranken, materialen voor algemene werking stad en OCMW en bij evenementen
Beschreibung: In verschillende locaties binnen stad en OCMW Beringen worden alcoholische en niet-alcoholische dranken geserveerd. Het gaat over locaties in eigen beheer en uitgebaat door verenigingen die ook actief zijn in het organiseren van evenementen, waardoor er dikwijls nood is aan bijkomende ondersteuning (mobiele tapinstallaties, bijkomende tafels en stoelen enz.) Deze overheidsopdracht beoogt het sluiten van een raamovereenkomst met één deelnemer waarbij de uitvoering van perceel 1 ingaat vanaf 1 januari 2026 met een looptijd van 48 maanden en perceel 2 vanaf 8 november 2026 voor +/- 38 maanden. De looptijd van beide percelen eindigt op 31 december 2029. Leveringsplaats: Diverse locaties grondgebied Beringen De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Sporthallen, stadsdiensten en OCMW”: Toelichting: Dit perceel omvat leveringen van dranken hoofdzakelijk bestemd voor verkoop en deels voor eigen gebruik op de onderstaande locaties: - Sporthallen Koersel, Beverlo en Paal, Beringen Spectrumcollege, - Mijnstadion, - Petanque, - Stadhuis, - Kardijk, - OC De Buiting, - Feestzaal COR, - SBS Korspel, - SBS Koersel, - Academie, - Dienstencentrum Klitsberg, - Kinderopvang Bambi. Alle diensten van stad en OCMW Beringen kunnen op afroep bestellingen plaatsen gedurende de volledige looptijd van de opdracht. Iedere afzonderlijke afroep zal het voorwerp uitmaken van een bestelbon. Uitzonderlijke leveringen op andere locaties binnen de stad in het kader van allerhande kleinere evenementen, festiviteiten en recepties dienen ook mogelijk te zijn. De opdrachtnemer is bereid om kosteloos materialen zoals tafels en stoelen, togen, tap- en koelinstallaties, glazen, enz te voorzien indien hierom gevraagd wordt. Perceel 2 “Evenementen”: Toelichting: Dit perceel omvat leveringen van dranken bestemd voor verkoop bij de organisatie van evenementen (vbn: Beringen Beach, Viva Paal, Halfoogstfeesten, Mijnhappening, Koersel Kerst, B-Mine on Ice) Naast de levering van dranken ligt de nadruk bij dit perceel tevens op het kosteloos kunnen voorzien van de allerhande materialen die nodig zijn op een evenement: togen, tap- en koelinstallaties, tafels en stoelen, glazen, dienborden, enz.) De opsomming van locaties en evenementen is voor beide percelen niet-limitatief. Bijkomende locaties en evenementen kunnen in de toekomst toegevoegd worden aan de overeenkomst tegen dezelfde voorwaarden. Bijkomende locaties zullen steeds gelegen zijn op het grondgebied Beringen en zijn steeds gelinkt aan stad of OCMW Beringen. Indien het bestuur beslist om bepaalde evenementen of festiviteiten niet meer te laten doorgaan, kan de opdrachtnemer hiervoor geen schadevergoeding eisen. De inschrijver wordt geacht door het indienen van zijn offerte de toestand ter plaatste te kennen. Alle info omtrent een vrijblijvend plaatsbezoek op de verschillende locaties is terug te vinden in hoofdstuk I.6. De totale omvang van de opdracht wordt geraamd op +/- 1.000.000 euro.
Interne Kennung: PPP066-3742/6043/L2025bkr473
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sporthallen, stadsdiensten en OCMW
Beschreibung: Dit perceel omvat leveringen voor gebruik op de volgende locaties: - Sporthallen Koersel, Beverlo en Paal, - Mijnstadion, - Miners, - Petanque, - stadhuis, - Kardijk, - OC De Buiting, - feestzaal COR, - dienstencentrum Klitsberg, - kinderopvang Bambi.
Interne Kennung: L2025bkr473_1
Los: LOT-0002
Titel: Evenementen
Beschreibung: Materialenlijsten!
Interne Kennung: L2025bkr473_2