See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa G – 7 części realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi G, w zakresie realizacji realizacji kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód w podziale na 7 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa G – 7 części realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - część 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi G, w zakresie realizacji realizacji kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód. W zakresie części nr 1 - nr kursu 817220_817242; relacja: Wrocław-Strzelin-Wrocław, Wrocław-Głogów-Wrocław. 2. Kategoria pojazdu: I b. 3. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest dysponowanie co najmniej 1 samochodem i 1 kierowcą z prawem jazdy kategoria B. 4. Wolumen dla zamówienia podstawowego (głównego): maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 86 526, w tym minimalna liczba kilometrów: 64 262; liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji: 11 132. 5. Szczegóły dotyczące warunków realizacji usługi zostały ujęte w Projekcie Umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 6. Szczegółowy opis realizacji usług opisano w harmonogramach realizacji usługi G stanowiących załącznik nr 1 do Projektu Umowy, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ, w zależności do części. 7. Parametry techniczno-użytkowe pojazdów – wykazano w załączniku nr 5 do umowy
Interne Kennung: BZ.26.502.2025 cz 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa G – 7 części realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - część 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi G, w zakresie realizacji realizacji kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód. W zakresie części nr 2 - nr kursu 817228_817251_817227; relacja: Wrocław-Wołów-Wrocław Wrocław-Strzegom-Świebodzice-Żarów- Wrocław Wrocław-Smolec-Bielany Wrocławskie- Kąty Wrocławskie-Wrocław. 2. Kategoria pojazdu: I b. 3. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest dysponowanie co najmniej 1 samochodem i 1 kierowcą z prawem jazdy kategoria B. 4. Wolumen dla zamówienia podstawowego (głównego): maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 89 562, w tym minimalna liczba kilometrów: 66 286; liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji: 11 638. 5. Szczegóły dotyczące warunków realizacji usługi zostały ujęte w Projekcie Umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 6. Szczegółowy opis realizacji usług opisano w harmonogramach realizacji usługi G stanowiących załącznik nr 1 do Projektu Umowy, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ, w zależności do części. 7. Parametry techniczno-użytkowe pojazdów – wykazano w załączniku nr 5 do umowy
Interne Kennung: BZ.26.502.2025 cz 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa G – 7 części realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - część 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi G, w zakresie realizacji realizacji kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód. W zakresie części nr 3 - nr kursu 817834_817906; relacja: Wrocław-Świdnica-Wrocław Wrocław-Brzeg-Wrocław. 2. Kategoria pojazdu: II. 3. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest dysponowanie co najmniej 1 samochodem i 1 kierowcą z prawem jazdy kategoria C. 4. Wolumen dla zamówienia podstawowego (głównego): maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 69 828, w tym minimalna liczba kilometrów: 51 612; liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji: 9 108. Szczegóły dotyczące warunków realizacji usługi zostały ujęte w Projekcie Umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 5. Szczegółowy opis realizacji usług opisano w harmonogramach realizacji usługi G stanowiących załącznik nr 1 do Projektu Umowy, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ, w zależności do części. 6. Parametry techniczno-użytkowe pojazdów – wykazano w załączniku nr 5 do umowy
Interne Kennung: BZ.26.502.2025 cz 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługa G – 7 części realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - część 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi G, w zakresie realizacji realizacji kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód. W zakresie części nr 4 - nr kursu 817826; relacja: Wrocław-Głogów-Środa Śląska-Wrocław. 2. Kategoria pojazdu: II. 3. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest dysponowanie co najmniej 1 samochodem i 1 kierowcą z prawem jazdy kategoria C. 4. Wolumen dla zamówienia podstawowego (głównego): maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 73 117, w tym minimalna liczba kilometrów: 54 395; liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji: 9 361. Szczegóły dotyczące warunków realizacji usługi zostały ujęte w Projekcie Umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 5. Szczegółowy opis realizacji usług opisano w harmonogramach realizacji usługi G stanowiących załącznik nr 1 do Projektu Umowy, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ, w zależności do części. 6. Parametry techniczno-użytkowe pojazdów – wykazano w załączniku nr 5 do umowy
Interne Kennung: BZ.26.502.2025 cz 4
Los: LOT-0005
Titel: Usługa G – 7 części realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - część 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi G, w zakresie realizacji realizacji kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód. W zakresie części nr 5 - nr kursu 817803_817837; relacja: Wrocław-Syców-Twardogóra-Wrocław, Wrocław-Głogów-Lubin-Wrocław. 2. Kategoria pojazdu: II. 3. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest dysponowanie co najmniej 1 samochodem i 1 kierowcą z prawem jazdy kategoria C. 4. Wolumen dla zamówienia podstawowego (głównego): maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 113 344, w tym minimalna liczba kilometrów: 83 996; liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji: 14 674. 5. Szczegóły dotyczące warunków realizacji usługi zostały ujęte w Projekcie Umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 6. Szczegółowy opis realizacji usług opisano w harmonogramach realizacji usługi G stanowiących załącznik nr 1 do Projektu Umowy, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ, w zależności do części. 7. Parametry techniczno-użytkowe pojazdów – wykazano w załączniku nr 5 do umowy
Interne Kennung: BZ.26.502.2025 cz 5
Los: LOT-0006
Titel: Usługa G – 7 części realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - część 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi G, w zakresie realizacji realizacji kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód. W zakresie części nr 6 - nr kursu 817845; relacja: Wrocław- Dzierżoniów-Bielawa; Bielawa- Dzierżoniów-Wrocław. 2. Kategoria pojazdu: II. 3. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest dysponowanie co najmniej 1 samochodem i 1 kierowcą z prawem jazdy kategoria C. 4. Wolumen dla zamówienia podstawowego (głównego): maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 43 010, w tym minimalna liczba kilometrów: 27 830; liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji: 7 590. 5. Szczegóły dotyczące warunków realizacji usługi zostały ujęte w Projekcie Umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 6. Szczegółowy opis realizacji usług opisano w harmonogramach realizacji usługi G stanowiących załącznik nr 1 do Projektu Umowy, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ, w zależności do części. 7. Parametry techniczno-użytkowe pojazdów – wykazano w załączniku nr 5 do umowy
Interne Kennung: BZ.26.502.2025 cz 6
Los: LOT-0007
Titel: Usługa G – 7 części realizacja kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - część 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego Usługi G, w zakresie realizacji realizacji kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód. W zakresie części nr 7 - nr kursu 817230 (były 817828); relacja: Wrocław-Oleśnica-Twardogóra-Syców-Oleśnica-Wrocław. 2. Kategoria pojazdu: I b. 3. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest dysponowanie co najmniej 1 samochodem i 1 kierowcą z prawem jazdy kategoria B. 4. Wolumen dla zamówienia podstawowego (głównego): maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 51 865, w tym minimalna liczba kilometrów: 36 685; liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji: 7 590. Szczegóły dotyczące warunków realizacji usługi zostały ujęte w Projekcie Umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 5. Szczegółowy opis realizacji usług opisano w harmonogramach realizacji usługi G stanowiących załącznik nr 1 do Projektu Umowy, stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ, w zależności do części. 6. Parametry techniczno-użytkowe pojazdów – wykazano w załączniku nr 5 do umowy
Interne Kennung: BZ.26.502.2025 cz 7