2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy i Miasta Raszków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy i Miasta Raszków Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8, który stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.5.2025.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy i Miasta Raszków, w rozumieniu ustawy z 13.09.1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733) do Stacji Przeładunkowej w Dobrej Nadziei, Gm. Pleszew, nr działek ewidencyjnych: 4/8 oraz 6/7, oraz z wyjątkiem bioodpadów kuchennych oraz przeterminowanych leków, które należy dostarczyć bezpośrednio do Wielkopolskiego Centrum Recyklingu – Spółka z o.o., ul. M. Małynicza 1 , 63–200 Jarocin, zgodnie z przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy i Miasta Raszków, a także innymi przepisami prawa powszechnie obowiązującego i miejscowego, w terminie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór następujących odpadów komunalnych z podziałem na rodzaje odpadów, które będą odbierane od właścicieli nieruchomości zamieszkałych: 2.1. niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; 2.2. odpady komunalne zbierane selektywnie z podziałem na: a) papier i tekturę, w tym opakowania z papieru i tektury, b) tworzywo sztuczne, w tym opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe, metale, c) szkło kolorowe i bezbarwne, d) odpady biodegradowalne – z podziałem na zielone i kuchenne, e) popiół i żużel z palenisk domowych, f) odpady wielkogabarytowe. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny w jednostkach wymienionych w załączniku 15 do SWZ: przeterminowane leki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 8 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.