651881-2026 - Auftragsänderung
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Radków. Część 1. Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów odebranych z terenu Gminy Radków
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Radków. Część 1. Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów odebranych z terenu Gminy Radków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie i zagospodarowanie (poddanie odzyskowi, zbieranie oraz unieszkodliwianie) odpadów komunalnych wytworzonych na nieruchomościach znajdujących się na terenie Gminie Radków, dostarczone przez podmiot/y wskazany/e przez Zamawiającego. 1) Zamawiający przewiduje, że w okresie trwania umowy z terenu Gminy Radków będzie odbieranych nie więcej niż 3150 Mg odpadów komunalnych. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Miejsce wykonywania przedmiotu zamówienia: teren Gminy Radków. 4. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, o którym mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy. 4.1. Zakres przewidywanych usług do udzielenia zamówienia polegać będzie na powtórzeniu podobnych zamówień co zamówienie podstawowe i będzie zgodny z przedmiotem zamówienia podstawowego, tj. przyjęciem i zagospodarowaniem (poddaniem odzyskowi, zbieraniem oraz unieszkodliwianiem) odpadów komunalnych wytworzonych na nieruchomościach znajdujących się na terenie Gminie Radków w ilości nieprzekraczającej 150Mg, opisanym w załączniku nr 2 do SWZ. 4.2. Zamawiający przewiduje, iż wartość zamówienia przewidzianego do udzielenia może wynieść maksymalnie do 4,76 % wartości zamówienia podstawowego. 4.3. Warunki, na jakich zamówienie (powtórzenie podobnych usług) zostanie udzielone: 1) w przypadku przedłużającej się procedury udzielenia kolejnego zamówienia w procedurze otwartej, przez co należy rozumieć również brak rozstrzygnięcia postępowania w takiej procedurze, 2) udzielenie zamówienia zostanie poprzedzone przeprowadzeniem postępowania w trybie z wolnej ręki, po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą, 3) stawka jednostkowa wynagrodzenia za zagospodarowanie 1 Mg odpadów komunalnych z terenu gminy Radków będzie podlegała negocjacji.
Interne Kennung: PRiWT.271.6.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Radków. Część 1. Przyjęcie i zagospodarowanie odpadów odebranych z terenu Gminy Radków.