651903-2026 - Ergebnis
Rumänien – Papier oder Pappe, wärmeempfindlich – Hârtie EKG, ECOGRAF
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hârtie EKG, ECOGRAF
Beschreibung: Furnizare de MATERIALE SANITARE-HARTIE EKG, ECOGRAF.... conform CAIET DE SARCINI, prin încheierea unui Acord Cadru- 48 luni cu operatorul economic a cărui ofertă admisibilă se va poziționa pe locul 1,2, 3 în clasamentul întocmit în baza criteriului de atribuire menționat la punctul II.2.5 din Fișa de date a achiziției. Atentie! Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, in a 11 zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor. Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari /informatiilor suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la pct.-ul invocat mai sus.
Interne Kennung: 4278728_2022_PAAPD1373111
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22993200 Papier oder Pappe, wärmeempfindlich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hartie EKG
Beschreibung: Hartie EKG-19
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Hartie împachetat sterilizare 1200 x1200
Beschreibung: Hartie împachetat sterilizare 1200 x1200
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
Los: LOT-0003
Titel: Piese bucale UF pentru spirometrie o30
Beschreibung: Piese bucale UF pentru spirometrie o30
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Hârtie ecograf
Beschreibung: Hartie ecograf
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Hârtie termică
Beschreibung: Hârtie termică
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Hârtie cardiotocograf 112 mm x 90 mm x 150 coli Cadence
Beschreibung: Hârtie cardiotocograf 112 mm x 90 mm x 150 coli Cadence -top
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Hârtie filtru laborator 50 cm x50 cm
Beschreibung: Hârtie filtru laborator 50 cm x50 cm
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 15994200 Filterpapier
Los: LOT-0008
Titel: Hârtie împachetare sterilizare (CREP ELASTIC) 120X120 CM
Beschreibung: Hârtie împachetare sterilizare (CREP ELASTIC) 120X120 CM
Interne Kennung: 8
Haupteinstufung (cpv): 33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
Los: LOT-0009
Titel: Etichete autocolante farmaceutice
Beschreibung: Etichete autocolante farmaceutice
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Pungi farmaceutice / capsule farmaceutice
Beschreibung: Pungi farmaceutice / capsule farmaceutice
Interne Kennung: 10