651905-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Verflüssigtes Petroleumgas (LPG) – ACORD CADRU FURNIZARE Gaz petrolier lichefiat G.P.L.- 24 luni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU FURNIZARE Gaz petrolier lichefiat G.P.L.- 24 luni
Beschreibung: Furnizare GPL conform specificatiilor din caietului de sarcini . Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 18 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In conformitate cu prevederile art.161 din legea 98/2016, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informtiilor suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 11 a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare.
Interne Kennung: 4332231/2539 / 03.09.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: CONFORM CAIET DE SARCINI Frecventa si valoarea contractelor ce urmeaza sa fie atribuite: Contractele subsecvente vor fi încheiate lunar, fiind conditionate si de fondurile bugetare alocate. In caietul de sarcini se regasesc cantitatile pentru acordul cadru/contractele subsecvente care se preconizeaza ca vor fi atribuite
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 4332231/2539 / 03.09.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09133000 Liquefied Petroleum Gas (LPG)
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1