651927-2025 - Ergebnis
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Dostawa sukcesywna pasz doświadczalnych (mieszanki pełnoporcjowe) dla drobiu wg. metodyki doświadczeń do Katedry Drobiarstwa i Pszczelnictwa Wydziału Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sukcesywna pasz doświadczalnych (mieszanki pełnoporcjowe) dla drobiu wg. metodyki doświadczeń do Katedry Drobiarstwa i Pszczelnictwa Wydziału Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sukcesywna pasz doświadczalnych (mieszanki pełnoporcjowe) dla drobiu wg. metodyki doświadczeń do Katedry Drobiarstwa i Pszczelnictwa Wydziału Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung459171-2025
Interne Kennung252/2025/PN/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sukcesywna pasz doświadczalnych (mieszanki pełnoporcjowe) dla drobiu wg. metodyki doświadczeń do Katedry Drobiarstwa i Pszczelnictwa Wydziału Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 2.Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.