2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej w okresie 01.01.2026 r. - 31.12.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r. w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. 2024 poz. 266.). Szacunkowa wielkość potrzeb w zakresie zużycia energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy wynosi około 23 431,747 MWh i została wyliczona w oparciu o średnioroczne zużycie w okresie poprzedzającym wszczęcie postępowania dla 174 punktów poboru. Aktualna moc umowna dla wszystkich punktów poboru wynosi łącznie 14,623 MW. Szczegółowe informacje dot. punktów poboru, ich przypisania do grup taryfowych i planowane zużycie energii przedstawiono w Załączniku nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/51/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001