651975-2026 - Ergebnis
Rumänien – Orthopädische Implantate – OSTEOSINTEZA 2023
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OSTEOSINTEZA 2023
Beschreibung: Furnizare de MATERIALE SANITARE- OSTEOSINTEZA conform CAIET DE SARCINI, prin încheierea unui Acord Cadru- 48 luni cu operatorul economic a cărui ofertă admisibilă se va poziționa pe locul 1,2, 3 în clasamentul întocmit în baza criteriului de atribuire menționat la punctul II.2.5 din Fișa de date a achiziției. Atentie! Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, in a 11 zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor. Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari /informatiilor suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la pct.-ul invocat mai sus.
Interne Kennung: 4278728_2023_PAAPD1413711
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osteonsinteza de baza
Beschreibung: Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata acordului cadru, precum și ale cantităților minime și maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata acordului cadru se regăsesc în caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Placi standard osteosinteza/sisteme fixare
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Tije centromedulare
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Osteosinteză femur
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Plăci blocate titan
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Fixatoare externe
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Plăci blocate inox
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Tije centromedulare zăvorâte cu țintire distală computerizată
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Brose Kirschner,oțel, diametru 0,8; 1,0; 1,2; 1,5; 1,8; 2,0; 2,2; 2,5; 3,0 mm, lungime 300 mm. BOA + BOP
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Tije elastice titan
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Placa de epifidiodeza a membrului inferior, simpla (2 gauri)
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Placa de epifidiodeza a membrului inferior, dubla (4 gauri)
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Placa dreapta plata groasa, otel, 4,5 x 16 mm, diametru surub 4,5 mm, otel, 10 gauri; L 170 mm
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Placa lata groasa, otel, 4,5mm; diametru surub 4,5 mm; L 103; 119; 135; 151; 167; 183; 199 mm; 6-12 gauri
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Placa ingusta subtire, otel, 2,5 x 11 mm; diametru surub 4,5 mm; L 55; 71; 87; 103 mm;3-6 gauri
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Placa contact limitat, otel, 4 x 12 mm; diametru surub 4,5 mm; L 70; 140; 160; 180 mm; 4-10 gauri
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Suruburi corticala,autotarodante,diametru 3,5 mm, imbus, Lungime 16; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32;34; 36; 38; 40; 42; 44; 46;48; 50; 52; 54; 56; 58; 60 mm, otel BOA + BOP
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Suruburi corticala,autotarodante,diametru 4,5 mm, imbus, Lungime 16; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32;34; 36; 38; 40; 42; 44; 46;48; 50; 52; 54; 56; 58; 60 mm, otel BOA+BOP
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Suruburi spongie, otel, canulate, autotarodante, diametru 6.5 mm, filetaj total, lungime 50; 55; 60; 65; 70; 75; 80; 85; 90; 95; 100; 105; 110; 115; 120 mm BOA+BOP
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Suruburi titan corticala, diametru surub 4,5 mm; diametru canula 1,25; diametru hex 2,5 mm; filet partial; L 20 – 60 mm
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Saibe titan diametru 10 mm ( mare); diametru interior 4,6 mm
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Saibe otel mare
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Fixator extern unilateral
Interne Kennung: 23