651993-2026 - Ergebnis
Rumänien – Diagnostische Ausstattung – Furnizarea de sisteme de monitorizare continua a glicemiei si consumabile Pompa Diabet
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizarea de sisteme de monitorizare continua a glicemiei si consumabile Pompa Diabet
Beschreibung: Furnizare de Sisteme de monitorizare continua a glicemiei si Consumabile Pompa Diabet conform CAIET DE SARCINI, prin încheierea unui Acord Cadru- 48 luni cu operatorii economici ai căror ofertă admisibilă se va poziționa pe locul 1,2, 3 în clasamentul întocmit în baza criteriului de atribuire menționat la punctul II.2.5 din Fișa de date a achiziției. Atentie! Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, in a 11 zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor. Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari /informatiilor suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la pct.-ul invocat mai sus.
Interne Kennung: 4278728_2024_PAAPD1490964
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Senzori de monitorizare continua a glicemiei echivalenti si/sau compatibili cu Senzori Guardian Tip 3
Beschreibung: Estimări ale cantităților minime și maxime care ar putea fi solicitate pe durata acordului cadru, precum și ale cantităților minime și maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata acordului cadru se regăsesc în caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Kit transmitator Guardian Connect si / sau compatibil cu senzori Guardian Tip 3
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Senzori de monitorizare continua a glicemiei echivalenti si/sau compatibili cu Senzori Guardian Tip 4
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Kit transmitator Guardian Connect si / sau compatibil cu senzori Guardian Tip 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Cateter insulina echivalent si/sau compatibil cu pompele de insulina Medtronic: Paradigm, MiniMed 640 G, MiniMed 720 G, MiniMed 740 G
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Rezervor de insulina echivalent si/sau compatibil cu pompele de insulina Medtronic: Paradigm, MiniMed 640 G, MiniMed 720 G, MiniMed 740 G
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Kit Transmitator pentru Pompa de insulina MiniMed 640 / 740
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Kit monitorizare continua a glicemiei compatibili DexCom One+
Interne Kennung: 8