2. Verfahren
Verfahren
Titel: Řešení kybernetické bezpečnosti II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení HW a SW vybavení navazujícího na již realizovanou dodávku HW a SW vybavení pro provoz Klinického informačního systému zadavatele, jejíž součástí bylo pořízení serverové HCI infrastruktury, včetně systémového a databázového SW, síťové infrastruktury a HW a SW vybavení pro zálohování a zabezpečení provozu. V rámci této dodávky byl mj. pořízen 2nodový VMware vSAN cluster, 2 páteřní přepínače, 2 přístupové přepínače, bezdrátové přístupové body, HW pro zálohování a zálohovací SW Veeam Backup and Replication. Tato veřejná zakázka navazuje na výše uvedenou dodávku a pořízením HW a SW vybavení rozšiřuje řešení pro zajištění provozu ostatních informačních systémů zadavatele.
Interne Kennung: RKB-II
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32413100 Router für Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30234100 Magnetplatten, 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka HW a SW vybavení vč. zajištění souvisejících služeb. Konkrétně se jedná o dodávku: 1) Dodávka páteřních přepínačů 2) Dodávka přístupových přepínačů 3) Dodávka systému pro správu a dohled drátové a bezdrátové sítě – Network Management Systém (NMS) 4) Dodávka serverů a SW řešení pro hyperkonvergovanou infrastrukturu (HCI), včetně systémového SW a potřebných licencí 5) Dodávka HW vybavení pro rozšíření stávajícího zálohovacího řešení 6) Dodávka serverových rozvaděčových skříní 7) Dodávka UPS pro zabezpečení provozu 8) Instalační a implementační práce spojené s uvedenými dodávkami HW a SW 9) Poprodejní (post-sale) podpora 10) Záruční a pozáruční podpora Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele a zaškolení zaměstnanců (IT administrátorů) zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky standardní záruční a pozáruční servis a podpora dodaného HW / SW řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30234100 Magnetplatten, 72222300 Informationstechnologiedienste, 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku, tj. předmětu dodávky, spočívající v náhradě nabízeného zboží (zejm. HW a SW) za novější za předpokladu splnění zadavatelem stanovené technické specifikace a beze změny nabídkové ceny.