2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien, watergangen, onkruidbeheersing op verharding en groenafval recycling
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil vier raamovereenkomsten afsluiten met betrekking tot het uitvoeren van maaiwerkzaamheden aan gras en oeverterreinen, onderhoud watergangen, onkruidbeheersing op open verhardingen en groenafval recycling. De huidige contracten lopen af en de gemeente wil deze werkzaamheden opnieuw aanbesteden. Zie Inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 2025SB754
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nvt
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maaien, watergangen, onkruidbeheersing op verharding
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil drie raamovereenkomsten afsluiten met betrekking tot het uitvoeren van maaiwerkzaamheden aan gras en oeverterreinen, onderhoud watergangen, onkruidbeheersing op open verhardingen. De huidige contracten lopen af en de gemeente wil deze werkzaamheden opnieuw aanbesteden. Perceel 1 (Noord): bestaat uit de wijken 1, 2, 3 en 6: wijk 1: West, wijk 2: Noordwest, wijk 3: Overvecht, wijk 6: Binnenstad Zie Inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt
Los: LOT-0002
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil drie raamovereenkomsten afsluiten met betrekking tot het uitvoeren van maaiwerkzaamheden aan gras en oeverterreinen, onderhoud watergangen, onkruidbeheersing op open verhardingen. De huidige contracten lopen af en de gemeente wil deze werkzaamheden opnieuw aanbesteden. Perceel 2 (Oost): bestaat uit de wijken 4, 5, 7 en 8: wijk 4: Noordoost, wijk 5: Oost wijk 7: Zuid, wijk 8: Zuidwest Zie Inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil drie raamovereenkomsten afsluiten met betrekking tot het uitvoeren van maaiwerkzaamheden aan gras en oeverterreinen, onderhoud watergangen, onkruidbeheersing op open verhardingen. De huidige contracten lopen af en de gemeente wil deze werkzaamheden opnieuw aanbesteden. Perceel 3 (West): bestaat uit de wijken 9 en 10: wijk 9: Leidsche Rijn, wijk 10: Vleuten-De Meern en dagelijks beheer in de zomerperiode van Strandzone Haarrijn. Zie Inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Groenafvalrecycling
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil een raamovereenkomst afsluiten met betrekking tot het uitvoeren van groenafvalrecycling. Het huidige contract loopt af en de gemeente wil deze werkzaamheden opnieuw aanbesteden. Zie Inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen