652011-2026 - Ergebnis
Ungarn – Leuchtdioden – Vandálbiztos speciális LED lámpatestek beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vandálbiztos speciális LED lámpatestek beszerzése
Beschreibung: Vandálbiztos speciális LED lámpatestek beszerzése, adásvételi keretszerződés keretében. Teljes mennyiség: 1.144 db/24 hónap. A beszerzendő termék részletezését, a műszaki követelmények ismertetését a közbeszerzési útmutató (a továbbiakban: Útmutató) 1. számú melléklete (ajánlati ártáblázat, a továbbiakban: Ártáblázat), valamint a közbeszerzési dokumentumok részeként kiadott műszaki leírás (a továbbiakban: Műszaki leírás) tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 269517-2026
Interne Kennung: EKR000679842026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31712341 Leuchtdioden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Vandálbiztos speciális LED lámpatestek beszerzése, adásvételi keretszerződés keretében. Teljes mennyiség: 1.144 db/24 hónap. Ajánlatkérő a keretszerződésben rögzítésre kerülő keretmennyiség (teljes mennyiség) 70%-a összmennyiségű megrendelés kiadására kötelezettséget vállal. Ajánlatkérő rögzíti, hogy minimális megrendelési mennyiséget ír elő, az Ártáblázatban foglaltak szerint. A beszerzendő termék részletezését, a műszaki követelmények ismertetését az Ártáblázat, valamint a Műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő rögzíti, hogy a beszerzendő termék ütés szilárdsága: IK10. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra, mely szerint az Ártáblázatban szereplő azonosítók megadása csak a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt, Ajánlatkérő azokkal egyenértékű megajánlást is elfogad. Az egyenértékűség igazolása, kétség esetén bizonyítása az Ajánlattevő feladata. A terméket a megadott típus, illetve gyári azonosító alapján kell leszállítani, a jelenleg azonos célra alkalmazottal megegyező működőképességgel, kialakítással, műszaki paraméterekkel azonos, vagy jobb megbízhatósággal. Ajánlattevőnek ajánlatában, a szakmai ajánlatot kell benyújtania az alábbiak szerint: • Ajánlattevőnek az Ártáblázatban meg kell adnia az általa megajánlott termék gyártóját, gyártói azonosító számát, továbbá nyilatkoznia kell, hogy helyettesítő terméket ajánl-e meg. • Helyettesítő termék megajánlása esetén Ajánlattevő ajánlatának szakmai ajánlatot kell tartalmaznia az Útmutató 12.9. pontja szerint. Ajánlattevőnek ajánlatában cégszerűen aláírtan nyilatkoznia kell(, hogy): • az Ajánlatkérő által kért ütemezésben és megrendelések szerinti mennyiségben vállalja a teljesítést; • a jótállási határidőről, mely nem lehet kevesebb, mint az átvételétől számított 24 hónap; • a beszállított terméken, vagy ha ez nem lehetséges, azok csomagolásán a gyártó logója/megnevezése szerepelni fog; • a beszállított terméket a szerződés teljes időtartama alatt eredeti gyártói csomagolásban szállítja; • kötelezettséget vállal arra, hogy a jótállási kötelezettség keretében felmerült hiba esetén legfeljebb 3 munkanapon belül megkezdi a jótállási kötelezettsége teljesítését, azaz garanciális hibaszemlét tart, illetve a lehető leghamarabb elvégzi a hiba kijavítását; • a jótállási határidő alatt történő meghibásodás esetén vállalja a meghibásodásból eredő károk megtérítését; • a termékek beszállítását biztosítja, amelyért külön díjazást nem számol fel; • a termék gyártója által biztosított, beépítéséhez szükséges tartozékokat ajánlatkérő részére szállításkor díjmentesen átadja; • tudomásul veszi, hogy - Ajánlatkérő a megrendeléseket kizárólag e-mailen küldi, melynek érdekében nyertessége esetén biztosítja, hogy a megrendeléseket egyetlen e-mail címen fogadja, - a megrendelés nyertes ajánlattevővel történő közlése napja a megrendelés Ajánlatkérő által, ezen email címre történő kiküldés napja, valamint a nyertes ajánlattevő köteles biztosítani, hogy a megrendelés fogadása az általa meghatározott email címen az ajánlatkérő általi kiküldés napján megtörténjen; • a nemzeti vagyonról szóló 2011. évi CXCVI. törvény 3. § (1) bekezdésben foglaltak szerinti átlátható szervezetnek minősül, vállalja, hogy ajánlatkérő felhívására ezt igazolja, az átláthatóságot az eljárás eredményeként megkötött szerződés fennállása alatt folyamatosan biztosítja, változás esetén ajánlatkérőt a változásról írásban haladéktalanul értesíti, továbbá tudomásul veszi, hogy ezen kötelezettségek megszegése esetén ajánlatkérő jogosult a szerződést azonnali hatállyal felmondani valamint, hogy a valótlan tartalmú nyilatkozat alapján kötött szerződés semmis; • az Ajánlatkérő honlapján található személyes adatkezeléssel kapcsolatos tájékoztatóban foglaltakat (https://www.bkv.hu/hu/content/adatvedelmi_tajekoztatas_besz) megismerte és azt a szerződés megkötése és teljesítése során eljáró munkavállalóival, illetve az érdek- és tevékenységi körében azzal kapcsolatban eljáró egyéb személyekkel is ismertette; • az Ajánlatkérőnek nyújtott szolgáltatások kapcsán adatfeldolgozónak minősül-e. A nyilatkozat az Útmutatóban szereplő formanyomtatvány kitöltésével is teljesíthető. Ajánlattevőnek ajánlatában nyilatkoznia kell, hogy ajánlata tekintetében fennáll-e az ukrajnai helyzetet destabilizáló orosz intézkedések miatt hozott korlátozó intézkedésekről szóló, 2014. július 31-i 833/2014/EU tanácsi rendelet 5k. cikk (1) bekezdésében meghatározott, a közbeszerzési szerződés odaítélésére vonatkozó tilalom. Amennyiben a tilalom nem áll fenn Ajánlattevőnek EKR űrlap benyújtásával kell nyilatkoznia. A tilalom fennállása vagy részleges fennállása esetén Ajánlattevőnek az Útmutatóban szereplő formanyomtatvány kitöltésével kell nyilatkoznia.
Interne Kennung: EKR000679842026/1