2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa mleka i przetworów mlecznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa mleka i przetworów mlecznych w podziale na 2 zadania: Zadanie I – Magazyn Babie Doły Zadanie 2 - Magazyn Siemirowice 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 2 oraz w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.59.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I – Magazyn Babie Doły
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa mleka i przetworów mlecznych: Zadanie I – Magazyn Babie Doły 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 2 oraz w załączniku nr 3 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego maksymalnie do 50%. Maksymalne ilości zamówienia w ramach opcji określa rubryka „łączna ilość zamówienia” formularza cenowego. Rubryka „ilość podstawowa” zawiera ilości, które Zamawiający będzie realizował na pewno. Ceny jednostkowe towarów dostarczanych w ramach opcji będą tożsame z cenami realizacji dostawy w ramach zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Magazyn Siemirowice
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa mleka i przetworów mlecznych: Zadanie 2 - Magazyn Siemirowice 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 2 oraz w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.59.2025.