See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur en onderhoud van personenalarmtoestellen en bijhorende alarmopvolging
Beschreibung: Huur en onderhoud van personenalarmtoestellen en bijhorende alarmopvolging
Interne Kennung: PPP0B9-690/6098/2026-690-pers-alarm
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-690-pers-alarm_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311100 Altenfürsorgeleistungen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0B9-690/6098/2026-690-pers-alarm
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72253000 Helpdesk- en ondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-690-pers-alarm_1
Aanvullende classificatie (cpv): 85311100 Welzijnszorg voor bejaarden