See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nr. 6845. Krašto kelio Nr. 148 Raseiniai–Tytuvėnai–Radviliškis 61,552 km tilto per Beržę rekonstravimo techninio darbo projekto parengimas ir projekto vykdymo priežiūra
Beschreibung: Krašto kelio Nr. 148 Raseiniai–Tytuvėnai–Radviliškis 61,552 km tilto per Beržę rekonstravimo techninio darbo projekto parengimas ir projekto vykdymo priežiūra
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VII kategorija – Kitų transporto statinių (tiltų, viadukų, estakadų ir t.t.), esančių valstybinės reikšmės keliuose, kapitalinio remonto (ar rekonstravimo), techninių darbo projektų parengimas ir projektų vykdymo priežiūra
Interne Kennung: 1