See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS; sklop 1: Gradbena dela, sklop 2: Elektro strojna dela
Beschreibung: Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS; sklop 1: Gradbena dela, sklop 2: Elektro strojna dela
Interne Kennung: 000159/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS, sklop 1: Gradbena dela
Beschreibung: Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS, sklop 1: Gradbena dela
Interne Kennung: 555537
Los: LOT-0002
Titel: Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS; sklop 2: Elektro strojna dela
Beschreibung: Svetovalne in inženirske storitve pri investicijah na obstoječih cestah s katerimi upravlja DARS, sklop 2: Elektro strojna dela
Interne Kennung: 555538
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 000159/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 555537
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 555538