652172-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Arbeidsmarktcommunicatie en jobmarketing
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbeidsmarktcommunicatie en jobmarketing
Beschreibung: Het COA heeft behoefte aan een externe partij die haar op het gebied van arbeidsmarktcommunicatie en jobmarketing zowel strategisch als operationeel kan ondersteunen. De focus ligt op het adviseren over de inzet van arbeidsmarktcommunicatiekanalen, het inkopen en optimaliseren van media en het ondersteunen bij de uitvoering en coördinatie van activiteiten. De maximale contractwaarde van deze opdracht is: € 3.900.000 exclusief btw, exclusief indexatie(s)
Interne Kennung: CDR-1383523
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341100 Werbeberatung, 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de beoogde Raamovereenkomst bedraagt twee jaar met voor Opdrachtgever de optie van verlenging van de looptijd met tweemaal een periode van maximaal 12 maanden. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst bedraagt dus 48 maanden.