652179-2026 - Ergebnis
Rumänien – Automatisierungssystem – ACHIZITIONAREA, MONTAREA SI PUNERE IN FUNCTIUNE A UNUI SISTEM DE AUTOMATIZARE, MONITORIZARE SI CONTROL A PROCESULUI DE PRODUCTIE A AGENTULUI TERMIC SI APEI CALDE LA TEMPERATURILE STABILITE. DE CATRE ALGORITMII DE FUNCTIONARE PENTRU 3 PUNCTE TERMICE PT3, PT25 SI PT75, ORAS CERNAVODA, JUDET CONSTANTA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACHIZITIONAREA, MONTAREA SI PUNERE IN FUNCTIUNE A UNUI SISTEM DE AUTOMATIZARE, MONITORIZARE SI CONTROL A PROCESULUI DE PRODUCTIE A AGENTULUI TERMIC SI APEI CALDE LA TEMPERATURILE STABILITE. DE CATRE ALGORITMII DE FUNCTIONARE PENTRU 3 PUNCTE TERMICE PT3, PT25 SI PT75, ORAS CERNAVODA, JUDET CONSTANTA
Beschreibung: A) Obiectul contractului il constituie ACHIZITIONAREA, MONTAREA SI PUNERE IN FUNCTIUNE A UNUI SISTEM DE AUTOMATIZARE, MONITORIZARE SI CONTROL A PROCESULUI DE PRODUCTIE A AGENTULUI TERMIC SI APEI CALDE LA TEMPERATURILE STABILITE. DE CATRE ALGORITMII DE FUNCTIONARE PENTRU 3 PUNCTE TERMICE PT3, PT25 SI PT75, ORAS CERNAVODA, JUDET CONSTANTA, conform cerintelor documentatiei si caietului de saricni B) Valoarea estimata totala a achizitiei este de 1.843.388,43 lei (exclusiv TVA) C) Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor D) Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15
Interne Kennung: Nr. 23824 din 02.07.2026 cu referinta unica 0.2.26.142
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48921000 Automatisierungssystem
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1