652193-2026 - Planung
Slowakei – Röntgengeräte – Prípravné trhové konzultácie - Mobilné RTG prístroje s C-ramenom pre novú Vojenskú nemocnicu v Prešove
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prípravné trhové konzultácie - Mobilné RTG prístroje s C-ramenom pre novú Vojenskú nemocnicu v Prešove
Beschreibung: Účelom prípravných trhových konzultácií je oslovenie hospodárskych subjektov, ktoré sa zaoberajú dodávaním a servisom mobilných RTG prístrojov s C-ramenom (operačných C-ramien) s cieľom informovať trh o pripravovanej zákazke a získať spätnú väzbu od potencionálnych záujemcov, stanoviť v pripravovanom verejnom obstarávaní predpokladanú hodnotu zákazky a objektívne parametre a požiadavky na predmet zákazky, ktoré verejný obstarávateľ uvedie v opise predmetu zákazky tak, aby boli dodržané princípy verejného obstarávania uvedené v zákone č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Účasť na prípravných trhových konzultáciách je dobrovoľná. Hospodárske subjekty, ktoré sa zúčastnia prípravných trhových konzultácií sa môžu následne zúčastniť pripravovaného postupu pre zadanie zákazky a predložiť ponuku.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte