See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na rzecz Urzędu Miasta Łodzi oraz miejskich jednostek organizacyjnych w okresie od dnia 1 stycznia do dnia 31 grudnia 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych na rzecz Urzędu Miasta Łodzi oraz miejskich jednostek organizacyjnych w okresie od dnia 1 stycznia do dnia 31 grudnia 2025 r. Zakłada się że w okresie zamówienia, to jest w całym roku 2025, odebranych zostanie: - 8 000 Mg odpadów surowcowych: (papieru, szkła, metali i tworzyw sztucznych), odpadów kuchennych ulegających biodegradacji oraz odpadów pozostałych po segregacji (resztkowych), - 800 Mg bioodpadów stanowiących części roślin (odpadów zielonych). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji oraz we wzorze umowy (Załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji).
Vorherige Bekanntmachung: 720935-2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych na rzecz Urzędu Miasta Łodzi oraz miejskich jednostek organizacyjnych w okresie od dnia 1 stycznia do dnia 31 grudnia 2025 r. Zakłada się że w okresie zamówienia, to jest w całym roku 2025, odebranych zostanie: - 8 000 Mg odpadów surowcowych: (papieru, szkła, metali i tworzyw sztucznych), odpadów kuchennych ulegających biodegradacji oraz odpadów pozostałych po segregacji (resztkowych), - 800 Mg bioodpadów stanowiących części roślin (odpadów zielonych). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 3 do Zaproszenia do negocjacji – Wzór umowy.
Interne Kennung: DOM-WZP-III.271.50.2024