652206-2026 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Zakup wraz z dostawą mebli biurowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą mebli biurowych
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą mebli biurowych 1) część 1 – Zakup wraz dostawą mebli biurowych dla jednostek Collegium Medicum 2) część 2 – Zakup wraz dostawą mebli biurowych dla Centrum Stomatologii CM UMK 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono: dla części 1- Zakup wraz dostawą mebli biurowych dla jednostek Collegium Medicum– w załączniku nr 2A do SWZ, dla części 2- Zakup wraz dostawą mebli biurowych dla Centrum Stomatologii CM UMK – w załączniku nr 2B do SWZ
Interne Kennung: AKDZ.261.1.2026.EBJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39111100 Drehsitze, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39121100 Schreibtische, 39132100 Aktenschränke, 39121200 Tische, 39143310 Couchtische
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup wraz dostawą mebli biurowych dla jednostek Collegium Medicum
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą mebli biurowych: 1) część 1 – Zakup wraz dostawą mebli biurowych dla jednostek Collegium Medicum 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono: dla części 1- Zakup wraz dostawą mebli biurowych dla jednostek Collegium Medicum – w załączniku nr 2A do SWZ
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39111100 Drehsitze, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39121100 Schreibtische, 39132100 Aktenschränke
Los: LOT-0002
Titel: Zakup wraz dostawą mebli biurowych dla Centrum Stomatologii CM UMK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą mebli biurowych: 2) część 2 – Zakup wraz dostawą mebli biurowych dla Centrum Stomatologii CM UMK 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono: dla części 2- (Zakup wraz dostawą mebli biurowych dla Centrum Stomatologii CM UMK) – w załączniku nr 2B do SWZ
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39111100 Drehsitze, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39121100 Schreibtische, 39121200 Tische, 39143310 Couchtische