652208-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług holowania pojazdów usuniętych z drogi w trybie art. 50a i 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa. Cz. I – Świadczenie usług holowania poj. w trybie art. 130a ustawy Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa Cz. II – Świadczenie usług holowania poj. w trybie art. 50a ustawy Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu usług holowania pojazdów usuniętych z drogi w trybie art. 50a i 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa z podziałem na 2 części: Cz. I – Świadczenie usług holowania pojazdów w trybie art. 130a ustawy Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa, Cz. II – Świadczenie usług holowania pojazdów w trybie art. 50a ustawy Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa. b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą: • projektowanych postanowień umowy (PPU) (dla każdej części z osobna), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, • zakresu rzeczowego (właściwy dla każdej części zamówienia), stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, • cennika (właściwy dla każdej części zamówienia) stanowiącego załącznik nr 13 do SWZ, • Uchwały nr XLI/850/25 Rady Miasta Krakowa z dnia 19 listopada 2025r. stanowiącej załącznik nr 14 do SWZ (dla części 1). c) Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 Pzp, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących wskazane niżej czynności w realizacji zamówienia: - pracownicy fizyczni – wykonywanie czynności wskazanych w zakresie rzeczowym. Zamawiający dopuszcza możliwość osobistego realizowania zamówienia przez osoby prowadzące działalność gospodarczą lub wspólników spółki prawa handlowego.
Vorherige Bekanntmachung: 449180-2026
Interne Kennung: 8/IV/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług holowania pojazdów usuniętych z drogi w trybie art. 50a i 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa. Cz. I – Świadczenie usług holowania pojazdów w trybie art. 130a ustawy Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu usług holowania pojazdów usuniętych z drogi w trybie art. 50a i 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa z podziałem na 2 części: Cz. I – Świadczenie usług holowania pojazdów w trybie art. 130a ustawy Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa, b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą: • projektowanych postanowień umowy (PPU) (dla każdej części z osobna), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, • zakresu rzeczowego (właściwy dla każdej części zamówienia), stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, • cennika (właściwy dla każdej części zamówienia) stanowiącego załącznik nr 13 do SWZ, • Uchwały nr XLI/850/25 Rady Miasta Krakowa z dnia 19 listopada 2025r. stanowiącej załącznik nr 14 do SWZ (dla części 1).
Interne Kennung: Cz. I – Świadczenie usług holowania pojazdów w trybie art. 130a ustawy Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług holowania pojazdów usuniętych z drogi w trybie art. 50a i 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa. Cz. II – Świadczenie usług holowania pojazdów w trybie art. 50a ustawy Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: a) Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na świadczeniu usług holowania pojazdów usuniętych z drogi w trybie art. 50a i 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa z podziałem na 2 części: Cz. II – Świadczenie usług holowania pojazdów w trybie art. 50a ustawy Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa., b) Zamawiający opisał Przedmiot zamówienia za pomocą: • projektowanych postanowień umowy (PPU) (dla każdej części z osobna), stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, • zakresu rzeczowego (właściwy dla każdej części zamówienia), stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ, • cennika (właściwy dla każdej części zamówienia) stanowiącego załącznik nr 13 do SWZ,
Interne Kennung: Cz. II – Świadczenie usług holowania pojazdów w trybie art. 50a ustawy Prawo o ruchu drogowym na terenie Miasta Krakowa